O Floral Design

„Radość z kwiatów – to resztki raju w nas”. Philip Otto Runge

W naszej pracowni radość tą celebrujemy codziennie. Zapraszamy Państwa do miejsca, gdzie kwiaty i rośliny traktujemy jako (meta)fizyczne tworzywa, z których wykreować można wszystko, a granice wyznacza nasza wyobraźnia.

Dlaczego my?

Jeżeli zachwyca Was barwna, wielostrukturowa, wonna materia jaką jest kwiat, który ma moc przemiany przestrzeni w wysmakowane, tętniące świeżością i życiem miejsce – serdecznie zapraszamy w nasze kwitnące progi! Zobacz na własne oczy, jak tworzymy.

Nasza firma powstała z myślą o tych, którzy cenią sobie piękno natury oraz niespotykane rozwiązania. Realizując artystyczne, zielone dekoracje nadajemy niezwykły klimat przestrzeniom. Towarzyszymy naszym Klientom w najważniejszych momentach życia i zapewniamy, że zapadną im one w pamięci na zawsze.

Co robimy?

Wykonujemy kompleksową oprawę dekoracyjną ślubów i uroczystości rodzinnych, oferujemy klasyczne usługi florystyczne, projektujemy oraz wykonujemy biżuterię artystyczną, rzeźby z wykorzystaniem kwiatów, a także wypełniamy przestrzeń ozdobami i dodatkami.

Projekty realizujemy w oparciu o najnowsze trendy florystyczne i dekoracyjne, ale również o klasyczne kanony kwiatowego piękna. Mamy własne, wieloletnie doświadczenie artystyczne w zakresie florystyki i projektowania, wzbogacane każdorazowo o szczyptę inwencji i wyobraźni Klienta.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale Oferta”.